luty 19 2017 0Comment

WYNAJEM URZĄDZEŃ

WYNAJEM URZĄDZEŃ

Firma Mishel zajmuje się wynajmem urządzeń wspomagających proces osuszania.

OSUSZACZE DO POWIERZCHNI WIELKOKUBATUROWYCH

Dysponujemy dużą gamą urządzeń służących do osuszania hal oraz magazynów o powierzchni powyżej 1 000 m2. Nasza oferta skierowana jest dla przedsiębiorców którzy muszą utrzymywać stałe warunki wilgotnościowe w swoich firmach. Proponujemy zastosowanie osuszaczy adsorpcyjnych oraz kondensacyjnych o wydajnościach do 15 000 m3/h. Wyceny kosztów wynajmu ustalane są indywidualnie. Pracownicy naszej firmy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do wielkości pomieszczenia oraz panujących w nim warunków.

osuszacze

NAGRZEWNICE

Nagrzewnice to urządzenia służące do ogrzewania pomieszczeń. Trudno jest obejść się bez nich w sezonie jesienno-zimowym gdzie wskazane jest utrzymywanie temperatury na stałym poziomie. Nagrzewnice to atrakcyjne rozwiązanie często wykorzystywane przy dogrzewaniu zarówno dużych zakładów przemysłowych, centrów handlowych, hal sportowych, targowych jak i domów czy średnich zakładów pracy. W swojej ofercie posiadamy nagrzewnice:

  • z odprowadzeniem spalin
  • bez odprowadzenia spalin
  • gazowe
  • elektryczne
  • stacjonarne olejowe

WENTYLATORY

Proces usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i dostarczania w jego miejsce świeżego nazywamy wentylacją. Jest to proces niezbędny, ponieważ powietrze stale ulega zanieczyszczeniu. Wiąże się to również z wilgocią w pomieszczeniach. Jeżeli jest jej w nadmiarze to traktowana jest ona jako substancja zanieczyszczająca. Wentylatory zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu wspomagając w ten sposób proces osuszania z wykorzystaniem osuszaczy.