Luty 19 2017 0Comment
Osuszanie po zalaniu – Poznań

WYNAJEM URZĄDZEŃ

WYNAJEM URZĄDZEŃ

Firma Mishel zajmuje się wynajmem urządzeń wspomagających proces osuszania.

OSUSZACZE DO POWIERZCHNI WIELKOKUBATUROWYCH

Dysponujemy dużą gamą urządzeń służących do osuszania hal oraz magazynów o powierzchni powyżej 1 000 m2. Nasza oferta skierowana jest dla przedsiębiorców którzy muszą utrzymywać stałe warunki wilgotnościowe w swoich firmach. Proponujemy zastosowanie osuszaczy adsorpcyjnych oraz kondensacyjnych o wydajnościach do 15 000 m3/h. Wyceny kosztów wynajmu ustalane są indywidualnie. Pracownicy naszej firmy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do wielkości pomieszczenia oraz panujących w nim warunków.

osuszacze

NAGRZEWNICE

Nagrzewnice to urządzenia służące do ogrzewania pomieszczeń. Trudno jest obejść się bez nich w sezonie jesienno-zimowym gdzie wskazane jest utrzymywanie temperatury na stałym poziomie. Nagrzewnice to atrakcyjne rozwiązanie często wykorzystywane przy dogrzewaniu zarówno dużych zakładów przemysłowych, centrów handlowych, hal sportowych, targowych jak i domów czy średnich zakładów pracy. W swojej ofercie posiadamy nagrzewnice:

  • z odprowadzeniem spalin
  • bez odprowadzenia spalin
  • gazowe
  • elektryczne
  • stacjonarne olejowe

WENTYLATORY

Proces usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i dostarczania w jego miejsce świeżego nazywamy wentylacją. Jest to proces niezbędny, ponieważ powietrze stale ulega zanieczyszczeniu. Wiąże się to również z wilgocią w pomieszczeniach. Jeżeli jest jej w nadmiarze to traktowana jest ona jako substancja zanieczyszczająca. Wentylatory zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu wspomagając w ten sposób proces osuszania z wykorzystaniem osuszaczy.