Osuszanie budynków Wielkopolska

Szybko, Skutecznie. W dobrej cenie

Osuszanie budynków w Poznaniu i okolicach

Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich klientów. Oferujemy szybkie i skuteczne osuszanie budynków w Poznaniu i całym Województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w osuszaniu pomieszczeń z nadmiernej wilgoci np. z elewacji, murów, tynków, powietrza, posadzek, strefy izolacji pod posadzkowej oraz różnych powierzchni mokrych, takich jak drewno, papier, pianki, itp. Do naszych usług zalicza się także osuszanie ścian, domów. Oferta jest zatem zróżnicowana, dopasowana do różnych potrzeb. Osuszanie mieszkań i inne świadczenia realizujemy m.in. w Poznaniu. Obszar naszych działań jest jednak znacznie bardziej rozległy, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich, których interesuje m.in. osuszanie ścian.

Dla Klientów Indywidualnych

Osuszamy m.in. mieszkania, domy jednorodzinne, strychy, piwnice, komórki lokatorskie, garaże oraz pomieszczenia gospodarcze

Dla Klientów Biznesowych

Osuszamy m.in. galerie handlowe, gabinety, biura, sklepy, hale produkcyjne, magazyny, warsztaty i parkingi podziemne

Dla
Instytucji

Osuszamy szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie i urzędy. Współpracujemy także ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi

osuszanie_hali_garazowej_2

Profesjonalne osuszanie mieszkań – Poznań

Czym zajmuje się nasza firma? Oferujemy kompleksowe osuszanie budynków mieszkalnych, komercyjnych, a także produkcyjno-magazynowych. Działamy w Poznaniu i okolicach oraz w całym województwie wielkopolskim. Osuszanie murów wykonujemy w profesjonalny sposób, dzięki czemu pomożemy Ci uporać się z wilgocią. Osuszanie mieszkań lub pomieszczeń gospodarczych czy innych odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu. Zapewnia to większą efektywność działań w krótszym czasie. Osuszanie budynków to nasza specjalność, dlatego gwarantujemy zadowolenie. Jeśli interesuje cię osuszanie pomieszczeń i ścian, zachęcamy do kontaktu.

 • Osuszanie po zalaniu
  Gwarantujemy szybkie i skutecznie osuszanie po zalaniu – niezależnie od kubatury, powierzchni oraz typu pomieszczeń.
  Oferta
 • Osuszanie posadzek
  Oferujemy szybkie osuszanie posadzek, umożliwiając przyspieszenie prac remontowych lub budowlanych.
  Oferta
 • Osuszanie technologiczne
  Zapewniamy profesjonalne osuszanie technologiczne tzw. wilgoci początkowej, która powstaje w trakcie prac budowlanych.
  Oferta
Osuszanie budynków pod posadzkowe

Efektywne osuszanie murów, posadzek w Poznaniu i okolicach

Szukasz firmy, która pozbędzie się wilgoci z twojego domu? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy osuszanie budynków po zalaniu, gwarantujemy korzystne ceny – pomiary i kosztorysy wykonujemy bezpłatnie. Nasze świadczenia realizujemy w Poznaniu i okolicach. Koszt usługi, jaką jest osuszanie pomieszczeń, zależy od typu i powierzchni budynku. Jesteśmy pewni, że nasza oferta Cię usatysfakcjonuje. Jest ona dopasowana do różnych potrzeb, ponieważ wykonujemy także osuszanie murów, posadzek i wielu innych miejsc, w tym tych trudniej dostępnych. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług. Gwarantujemy, że realizowane przez nas zlecenia, w tym osuszanie ścian, spełnią wszystkie wymagania.

Chcesz szybko i skutecznie osuszyć budynek?