Lokalizacja wycieków wody Poznań

Szybko i precyzyjnie lokalizujemy wycieki wody – tym samym ograniczamy do minimum straty oraz koszty naprawy. Krótko mówiąc, czasami wystarczy zdjąć jedną płytkę zamiast demontować podłogę, kuć glazurę, czy burzyć ściany. Jeśli chcesz szybko znaleźć źródło wycieku to jesteśmy do Twojej dyspozycji!  Działamy w Poznaniu i całym Województwie Wielkopolskim.

Lokalizacja przecieków wody

Awarie instalacji, a mówiąc wprost, pęknięta lub rozszczelniona rura pod posadzką bądź w ścianie – to najczęstsze przyczyny wycieków wody.

Czy borykasz się z tym problemem? Jeśli tak, to warto pamiętać, że długotrwała nieszczelność i coraz większy wyciek wody często generuje wzrost kosztów naprawy awarii i osuszania pomieszczenia. Poszukiwanie źródła metodą prób i błędów powoduje tylko dodatkowe koszty i stratę cennego czasu. Możesz tego uniknąć. Wystarczy skorzystać z naszej oferty i zdecydować się na wykrywanie wycieków. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, m.in. w Suchym Lesie czy Komornikach.

Dzięki szybkiej i precyzyjnej lokalizacji wycieku wody:

  • natychmiast poznasz dokładne miejsce awarii;
  • zyskasz wiele cennego czasu;
  • unikniesz zbędnego demontażu lub kucia;
  • zaoszczędzisz pieniądze na zbędne wydatki remontowe;
  • podejmiesz szybkie i skuteczne działania.

Zlokalizuj wyciek od ręki

Działamy w Poznaniu i okolicach

Zadzwoń

Lokalizowanie wycieków wody w Poznaniu

Szybko

Liczy się każda minuta, dlatego prędko dojedziemy i bardzo szybko wskażemy miejsce awarii

Skutecznie

Wykorzystujemy nowoczesne kamery termowizyjne, mierniki wilgotności oraz geofony

W dobrej cenie

Twoja satysfakcja jest najważniejsza, dlatego połączymy najwyższą jakość usługi z korzystną ceną

Lokalizowanie wycieku +
fachowe doradztwo

W ramach usługi lokalizowania wycieków wody gwarantujemy Ci bezpłatnie fachowe doradztwo dot. wyboru najlepszej metody osuszenia miejsca wycieku.

Skuteczne osuszanie
zalania

Specjalizujemy się w osuszaniu domów, mieszkań, piwnic, garaży, hal produkcyjnych, magazynów i sklepów. Możesz skorzystać z naszej oferty i od razu pozbyć się skutków zalania.

Zamów lokalizowanie wycieku lub zerknij niżej i dowiedz się więcej

Jak zlokalizować wyciek wody?

Lokalizacja wycieków, w zależności od sytuacji wymaga różnych technologii. W przypadku niektórych awarii niezbędne jest połączenie kilku metod i stosowanie ich jednocześnie. Z tego względu korzystamy, m.in.:

Metoda akustyczna

Lokalizacja wycieków z metody akustycznej, którą określamy miejsce wycieku w instalacji wodnej lub grzewczej na podstawie fal dźwiękowych. Za pomocą dokładnego pomiaru – na podstawie fal dźwiękowych przenoszonych przez wyciek – wskazujemy miejsce wycieku w instalacji wodnej lub grzewczej;

Metoda termograficzna

Lokalizacja wycieków z metody termograficznej, w której wykorzystujemy kamery termowizyjne do lokalizowania przede wszystkim w instalacjach ciepłej wody i grzewczych, w tym instalacjach ogrzewania podłogowego, a także w przypadku problemów architektonicznych;

Zlokalizujemy wyciek szybko i precyzyjnie. Działamy?

Lokalizowanie wycieków wody Poznań – ceny

Gwarantujemy szybką i skuteczną lokalizację wycieków wody. Koszt usługi zależy od wykorzystanej metody, zakresu oraz liczby źródeł wycieku. Zapewniamy dobre ceny i dodatkowo gwarantujemy bezpłatne doradztwo dot. osuszania. Nasze usługi realizujemy w Poznaniu i okolicach. Jesteśmy pewni, że proponowana oferta Cię usatysfakcjonuje. Detekcja wycieków prowadzona jest przez osoby z doświadczeniem, wyposażone w profesjonalne narzędzia. Dzięki temu gwarantujemy wysoką skuteczność. Lokalizacja wycieków może mieć różne podłoże i przyczyny, dlatego warto wykryć ją w początkowej fazie i pozbyć się problemu. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców województwa wielkopolskiego, m.in. Swarzędza.