Osuszanie po zalaniu Poznań

Pęknięta rura, niedrożne rynny, awaria u sąsiada, intensywne opady, nieszczelna hydroizolacja pokryć dachowych… Przyczyn zalania może być wiele. Każda z nich wymaga profesjonalnego, szybkiego oraz skutecznego osuszania budynku – i dokładnie to Ci gwarantujemy.

Osuszanie budynków po zalaniu

Zapewniamy szybkie i skuteczne osuszanie budynków po zalaniu, a konkretnie:

 • osuszanie murów i elewacji
 • osuszanie ścian i tynków
 • osuszanie posadzek
 • osuszanie izolacji podposadzkowej
 • osuszanie powierzchni mokrych

Osuszanie po zalaniu – Poznań

Osuszymy Twój problem

Szybko / Skutecznie / W dobrej cenie

Zadzwoń

Osuszanie budynków po zalaniu – Poznań

Szukasz firmy, która wykonuje osuszanie budynków po zalaniu? Gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc niezależnie od źródła i typu awarii oraz powierzchni wycieku. Krótko mówiąc, sprawnie rozwiążemy Twój problem na terenie Poznania oraz całego Województwa Wielkopolskiego. W tym celu wykorzystamy nasze 20-letnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę oraz nowoczesny sprzęt.

Osuszanie po zalaniu – krok po kroku

W pierwszej kolejności przeprowadzimy fachowe i całkowicie bezpłatne oględziny oraz pomiary, aby wybrać optymalną metodę osuszania oraz przedstawić Ci koszty oraz orientacyjny czas usunięcia szkód. Jeśli oferta spełni Twoje oczekiwania szybko i skutecznie osuszymy Twój budynek lub pojedyncze pomieszczenie. Na życzenie pomożemy przygotować dokumentację, protokoły oraz kosztorysy, w celu uzyskania odszkodowania.

Osuszanie po zalaniu – Poznań

Szybko

Strata czasu powoduje coraz więcej szkód, dlatego szybko osuszymy Twój budynek po zalaniu. Dzięki temu unikniesz nerwów i ograniczysz koszty awarii.

Osuszanie po zalaniu – Poznań

Skutecznie

Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji, ponieważ dotrzymamy terminu i osuszymy Twój budynek lub pomieszczenie tak, jak tego oczekujesz.

Osuszanie po zalaniu – Poznań

Dobre ceny

Zaproponujemy Ci korzystną cenę osuszenia budynku lub pomieszczenia. Wycenę i pomiary wykonamy całkowicie bezpłatnie.

osuszanie_po_zalaniu_14

Osuszanie po zalaniu – Poznań

DLA DOMU

Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu budynków o dowolnej kubaturze, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

Osuszanie po zalaniu – Poznań

DLA BIZNESU

Oferujemy osuszanie po zalaniu budynków produkcyjnych i użytkowych, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

Osuszanie po zalaniu – Poznań

DLA INSTYTUCJI

Zapewniamy osuszanie budynków użyteczności publicznej takich, jak:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

Zamów usługę lub dowiedz się więcej

Osuszanie po zalaniu – metody

Skuteczność osuszania budynku po zalaniu zależy przede wszystkim od wybranej metody. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz pewność, że właściwie dopasujemy ją do typu awarii w Twoim domu lub firmie.

Osuszenie po zalaniu metodą kondensacyjną opiera się o proces wykraplania wody z powietrza w wyniku schłodzenia go do tzw. punktu rosy. Wilgotne powietrze zasysane z pomieszczenia przepływa przez wentylator a następnie kierowane jest na parownik gdzie zostaje schłodzone.

W rezultacie następuje skroplenie się wody i zebranie jej w zbiorniku lub odprowadzenie specjalnym przewodem do miejsca odpływu. Kolejnym etapem jest podgrzanie przepływającego powietrza na skraplaczu (nagrzewnica) i kierowanie z powrotem do pomieszczenia.

osuszanie_podposadzkowe_22

Osuszanie po zalaniu
metoda adsorpcji

Podstawowym elementem osuszenia po zalaniu technologią adsorpcji jest rotor. Praca tego urządzenia skupia się na obróbce dwóch strumieni powietrza – procesowego i regeneracyjnego. Wilgotne powietrze (procesowe) przepuszczane jest przez środek higroskopijny (silnie pochłaniający wilgoć znajdujący się w rotorze), osuszane i w 1/3 kierowane na zewnątrz urządzenia.

Druga część powietrza zostaje silnie podgrzana, a następnie kierowana do rotora, gdzie służy odparowaniu wody z jego powierzchni. Regeneracja rotora przebiega na bieżąco, co pozwala na ciągłą pracę osuszacza.

Osuszanie po zalaniu – Poznań

Osuszanie po zalaniu
technologia podczerwieni

W tradycyjnych metodach osuszania po zalaniu wykorzystywany jest proces konwekcji powietrza (tzn. ogrzewane jest powietrze, a następnie ono ogrzewa element zawilgocony). Metoda suszenia podczerwienią, polega na absorpcji przez mokrą powierzchnię promieniowania emitowanego z promiennika podczerwieni.

Suszone powłoki pochłaniają promieniowanie do wewnątrz, co powoduje ich rozgrzanie, a tym samym odsychanie. Kształt panelu osuszającego pozwala na pozbycie się wilgoci z miejsc trudno dostępnych tj. ciasnych wnęk, zabudowanych ścian czy ościeżnic drzwiowych i okiennych. Zaletą pracy tych urządzeń jest niski pobór mocy przy wysokiej wydajności.

Osuszanie po zalaniu – Poznań

Osuszymy Twój budynek po zalaniu. Działamy?

+48 502 567 674 / biuro@mishel.pl

Kontakt

Osuszanie po zalaniu Poznań – ceny

Zapewniamy skuteczne i szybkie osuszanie w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy korzystne ceny – pomiary i kosztorysy wykonujemy bezpłatnie. Koszt usługi zależy od typu i powierzchni osuszanych. Jesteśmy pewni, że nasza oferta Cię usatysfakcjonuje