Osuszanie po zalaniu Poznań

Pęknięta rura, niedrożne rynny, awaria u sąsiada, intensywne opady, nieszczelna hydroizolacja pokryć dachowych… Przyczyn zalania może być wiele. Każda z nich wymaga profesjonalnego, szybkiego oraz skutecznego osuszania budynku – i dokładnie to Ci gwarantujemy.

Osuszanie budynków po zalaniu

Zapewniamy szybkie i skuteczne osuszanie budynków po zalaniu, a konkretnie:

 • osuszanie murów i elewacji
 • osuszanie ścian i tynków
 • osuszanie posadzek
 • osuszanie izolacji podposadzkowej
 • osuszanie powierzchni mokrych

Osuszymy Twój problem

Szybko / Skutecznie / W dobrej cenie

Zadzwoń

Osuszanie budynków po zalaniu – Poznań

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się osuszaniem? Gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc niezależnie od źródła i typu awarii bądź powierzchni wycieku. Krótko mówiąc, sprawnie rozwiążemy Twój problem na terenie Poznania oraz całego Województwa wielkopolskiego. W tym celu wykorzystamy nasze 20-letnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, czy nowoczesny sprzęt.

Osuszanie po zalaniu – krok po kroku

W pierwszej kolejności przeprowadzimy fachowe i całkowicie bezpłatne oględziny, a także pomiary, aby wybrać optymalną metodę osuszania, przedstawić Ci koszty oraz orientacyjny czas usunięcia szkód. Jeśli oferta spełni Twoje oczekiwania szybko i skutecznie wykonamy osuszanie po zalaniu w budynku. Na życzenie pomożemy przygotować dokumentację, protokoły i kosztorysy, w celu uzyskania odszkodowania.

Szybko

Strata czasu powoduje coraz więcej szkód, dlatego szybko osuszymy Twój budynek po zalaniu. Dzięki temu unikniesz nerwów i ograniczysz koszty awarii.

Skutecznie

Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji, ponieważ dotrzymamy terminu i osuszymy Twój budynek lub pomieszczenie tak, jak tego oczekujesz.

Dobre ceny

Zaproponujemy Ci korzystną cenę osuszenia budynku lub pomieszczenia. Wycenę i pomiary wykonamy całkowicie bezpłatnie.

Osuszanie budynków

DLA DOMU

Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu budynków o dowolnej kubaturze, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

DLA BIZNESU

Oferujemy osuszanie po zalaniu budynków produkcyjnych i użytkowych, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

DLA INSTYTUCJI

Zapewniamy osuszanie budynków użyteczności publicznej takich, jak:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

Zamów usługę lub dowiedz się więcej

Osuszanie po zalaniu – metody

Skuteczność osuszania budynku po zalaniu zależy przede wszystkim od wybranej metody. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz pewność, że właściwie dopasujemy ją do typu awarii w Twoim domu lub firmie. Osuszenie metodą kondensacyjną opiera się o proces skraplania wody z powietrza w wyniku schłodzenia go do tzw. punktu rosy. Wilgotne powietrze zasysane z pomieszczenia przepływa przez wentylator, a następnie kierowane na parownik, gdzie zostaje schłodzone. W rezultacie następuje skroplenie się wody i zebranie jej w zbiorniku lub odprowadzenie specjalnym przewodem do miejsca odpływu. Kolejnym etapem jest podgrzanie przepływającego powietrza na skraplaczu (nagrzewnica) i kierowanie z powrotem do pomieszczenia.

osuszanie_podposadzkowe_22

Osuszanie metodą adsorpcji

Podstawowym elementem osuszenia po zalaniu technologią adsorpcji jest rotor. Praca tego urządzenia skupia się na obróbce dwóch strumieni powietrza – procesowego i regeneracyjnego. Wilgotne powietrze (procesowe) przepuszczane jest przez środek higroskopijny (silnie pochłaniający wilgoć znajdujący się w rotorze), osuszane i w 1/3 kierowane na zewnątrz urządzenia. Druga część powietrza zostaje silnie podgrzana, a następnie kierowana do rotora, gdzie służy odparowaniu wody z jego powierzchni. Regeneracja rotora przebiega na bieżąco, co pozwala na ciągłą pracę osuszacza.

Osuszanie technologią podczerwieni

W tradycyjnych metodach osuszania po zalaniu wykorzystywany jest proces konwekcji powietrza (tzn. ogrzewane jest powietrze, a następnie ono ogrzewa element zawilgocony). Metoda suszenia podczerwienią, polega na absorpcji przez mokrą powierzchnię promieniowania emitowanego z promiennika podczerwieni. Suszone powłoki pochłaniają promieniowanie do wewnątrz, co powoduje ich rozgrzanie, a tym samym odsychanie. Kształt panelu osuszającego pozwala na pozbycie się wilgoci z miejsc trudno dostępnych tj. ciasnych wnęk, zabudowanych ścian czy ościeżnic drzwiowych i okiennych. Zaletą pracy tych urządzeń jest niski pobór mocy przy wysokiej wydajności.

Osuszymy Twój budynek po zalaniu. Działamy?

+48 502 567 674 / biuro@mishel.pl

Kontakt

Osuszanie po zalaniu Poznań – ceny

Zapewniamy skuteczne i szybkie osuszanie w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy korzystne ceny – pomiary i kosztorysy wykonujemy bezpłatnie. Koszt usługi zależy od typu i powierzchni osuszanych. Jesteśmy pewni, że nasza oferta Cię usatysfakcjonuje