luty 19 2017 0Comment
lokalizacja wycieków Poznań

Wycieki

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY

Pojawienie się awarii za każdym razem stanowi dla właściciela nieruchomości zaskoczenie. Ponadto odnalezienie miejsca, w którym do niej doszło często jest problemem, nawet dla fachowców posiadających odpowiednie przeszkolenie.

Lokalizacja powstałego wycieku wody jest tymczasem zadaniem o niezwykłej wadze, ponieważ wycieki tego rodzaju powodują znaczące straty finansowe i nie tylko. Dotyczyć to może zarówno dostawców, ponieważ woda, która wycieka nie zostaje sprzedana, jak i jej odbiorców, gdy z powodu wycieku ponosić mogą oni koszt wody, której w rzeczywistości nie wykorzystali. Dlatego właśnie, przeprowadzona możliwie szybko lokalizacja wycieków ma tak wielkie znaczenie. Warto pamiętać, że woda oprócz swojej dobrej, życiodajnej strony, może ujawnić także swoje niszczycielskie oblicze. Lokalizacja wycieków wody, pozwala odpowiednio wcześniej zapobiec stratom, które mogą przynieść tego rodzaju awarie.

Nie zawsze jest to zadanie łatwe. Na szczęście lokalizacja wycieków wody stanowi naszą specjalność już od wielu lat. Pozwoliło nam to zdobyć bezcenne doświadczenie i rozwinąć metody, które znacząco podniosły efektywność naszych działań.

Lokalizacja wycieków, w zależności od sytuacji wymagać może stosowania różnych technologii. W przypadku niektórych awarii niezbędne jest wręcz połączenie kilku metod i stosowanie ich jednocześnie. Nasi specjaliści dysponują najnowocześniejszym sprzętem, w tym między innymi kamerami termowizyjnymi, miernikami wilgotności, czy geofonem. Dzięki temu przeprowadzana przez nich lokalizacja wycieku wody zajmuje mniej czasu i przynosi oczekiwane rezultaty. Zapraszamy do kontaktu!

wyciek wody
wyciek wody
wyciek wody
wyciek wody