Osuszanie po zalaniu Poznań

Pęknięta rura, niedrożne rynny, awaria u sąsiada, intensywne opady, nieszczelna hydroizolacja pokryć dachowych… Przyczyn zalania może być wiele. Każda z nich wymaga profesjonalnego, szybkiego oraz skutecznego osuszania budynku – i dokładnie to Ci gwarantujemy.

Osuszanie budynków po zalaniu

Zapewniamy szybkie i skuteczne osuszanie budynków po zalaniu, a konkretnie:

 • osuszanie murów i elewacji
 • osuszanie ścian i tynków
 • osuszanie posadzek
 • osuszanie izolacji podposadzkowej
 • osuszanie powierzchni mokrych

Osuszymy Twój problem

Szybko / Skutecznie / W dobrej cenie

Zadzwoń

Osuszanie budynków po zalaniu – Poznań

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się osuszaniem? Gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc niezależnie od źródła i typu awarii bądź powierzchni wycieku. Krótko mówiąc, sprawnie rozwiążemy Twój problem na terenie Poznania oraz całego Województwa wielkopolskiego. W tym celu wykorzystamy nasze 20-letnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, czy nowoczesny sprzęt.

Osuszanie po zalaniu – krok po kroku

W pierwszej kolejności przeprowadzimy fachowe i całkowicie bezpłatne oględziny, a także pomiary, aby wybrać optymalną metodę osuszania, przedstawić Ci koszty oraz orientacyjny czas usunięcia szkód. Jeśli oferta spełni Twoje oczekiwania szybko i skutecznie wykonamy osuszanie po zalaniu w budynku. Na życzenie pomożemy przygotować dokumentację, protokoły i kosztorysy, w celu uzyskania odszkodowania.

Szybko

Strata czasu powoduje coraz więcej szkód, dlatego szybko osuszymy Twój budynek po zalaniu. Dzięki temu unikniesz nerwów i ograniczysz koszty awarii.

Skutecznie

Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji, ponieważ dotrzymamy terminu i osuszymy Twój budynek lub pomieszczenie tak, jak tego oczekujesz.

Dobre ceny

Zaproponujemy Ci korzystną cenę osuszenia budynku lub pomieszczenia. Wycenę i pomiary wykonamy całkowicie bezpłatnie.

Osuszanie budynków

DLA DOMU

Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu budynków o dowolnej kubaturze, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

DLA BIZNESU

Oferujemy osuszanie po zalaniu budynków produkcyjnych i użytkowych, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

DLA INSTYTUCJI

Zapewniamy osuszanie budynków użyteczności publicznej takich, jak:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

Zamów usługę lub dowiedz się więcej

Osuszanie po zalaniu – metody

Skuteczność osuszania budynku po zalaniu zależy przede wszystkim od wybranej metody. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz pewność, że właściwie dopasujemy ją do typu awarii w Twoim domu lub firmie. Osuszenie metodą kondensacyjną opiera się o proces skraplania wody z powietrza w wyniku schłodzenia go do tzw. punktu rosy. Wilgotne powietrze zasysane z pomieszczenia przepływa przez wentylator, a następnie kierowane na parownik, gdzie zostaje schłodzone. W rezultacie następuje skroplenie się wody i zebranie jej w zbiorniku lub odprowadzenie specjalnym przewodem do miejsca odpływu. Kolejnym etapem jest podgrzanie przepływającego powietrza na skraplaczu (nagrzewnica) i kierowanie z powrotem do pomieszczenia.

osuszanie_podposadzkowe_22

Osuszanie metodą adsorpcji

Podstawowym elementem osuszenia po zalaniu technologią adsorpcji jest rotor. Praca tego urządzenia skupia się na obróbce dwóch strumieni powietrza – procesowego i regeneracyjnego. Wilgotne powietrze (procesowe) przepuszczane jest przez środek higroskopijny (silnie pochłaniający wilgoć znajdujący się w rotorze), osuszane i w 1/3 kierowane na zewnątrz urządzenia. Druga część powietrza zostaje silnie podgrzana, a następnie kierowana do rotora, gdzie służy odparowaniu wody z jego powierzchni. Regeneracja rotora przebiega na bieżąco, co pozwala na ciągłą pracę osuszacza.

OSUSZANIE TECHNOLOGIĄ PODCZERWIENI – POZNAŃ

W tradycyjnych metodach osuszania po zalaniu wykorzystywany jest proces konwekcji powietrza (tzn. ogrzewane jest powietrze, a następnie ono ogrzewa element zawilgocony). Metoda osuszania podczerwienią, polega na absorpcji przez mokrą powierzchnię promieniowania emitowanego z promiennika podczerwieni. Suszone powłoki pochłaniają promieniowanie do wewnątrz, co powoduje ich rozgrzanie, a tym samym odsychanie. Kształt panelu osuszającego pozwala na pozbycie się wilgoci z miejsc trudno dostępnych tj. ciasnych wnęk, zabudowanych ścian czy ościeżnic drzwiowych i okiennych. Zaletą pracy tych urządzeń jest niski pobór mocy przy wysokiej wydajności. Jeśli zainteresowała Państwa przedstawiony sposób osuszania po zalaniu, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi realizujemy na terenie Poznania.

osuszanie po zalaniu Poznań

Osuszymy Twój budynek po zalaniu. Działamy?

+48 502 567 674 / biuro@mishel.pl

Kontakt

Osuszanie po zalaniu Poznań – ceny

Zapewniamy skuteczne i szybkie osuszanie w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy korzystne ceny – pomiary i kosztorysy wykonujemy bezpłatnie. Koszt usługi zależy od typu i powierzchni osuszanych. Jesteśmy pewni, że nasza oferta Cię usatysfakcjonuje