październik 19 2017 0Comment

Korzyści osuszania budynków po zalaniu

Doskonale Cię rozumiemy. Chcesz szybko i sprawnie osuszyć swój budynek lub pomieszczenie. Szukasz firmy z Poznania, która działa szybko, skutecznie i zapewnia dobre ceny. Niczego Ci nie obiecujemy. My po prostu gwarantujemy, że właśnie tak rozwiążemy Twój problem.

Osuszanie w Poznaniu lub okolicy?

Skutecznie, szybko, w dobrej cenie

Dokładnie tak, jak oczekujesz

Zadzwoń

Osuszanie budynków Poznań – Mishell

Wykonujemy osuszanie budynków użyteczności publicznej, mieszkań, domów jednorodzinnych, posadzek, piwnic, strychów, parkingów podziemnych, biur, magazynów, hal produkcyjnych, galerii handlowych, sklepów, gabinetów medycznych oraz wszelkich pomieszczeń użytkowych.

Naszą ofertę dopełnia lokalizacja wycieków, badania termowizyjne, ozonowanie i odgrzybianie pomieszczeń, wyceny szkód po zalaniu oraz ekspertyzy rzeczoznawcze.

Działamy w Poznaniu i całym Województwie Wielkopolskim.  Naszą wizytówką jest ponad 20 lat doświadczenia, specjalistyczna wiedza, nowoczesny sprzęt i najwyższa jakość usług w dobrych cenach.

Osuszanie budynków Poznań – sprawdź, co zyskujesz

100% satysfakcja

To dla nas najważniejsze, dlatego liczą się dla nas wyłącznie Twoje korzyści

Pewność

Zyskujesz pewność profesjonalnej usługi na absolutnie najwyższym poziomie

Spokój

Szybko zapomnisz o wycieku – osuszymy Twój problem szybko i skutecznie

Wsparcie

Zapewnimy Ci życzliwą, fachową i uczciwą pomoc na każdym etapie współpracy

Oszczędności

Zaproponujemy Ci korzystną cenę i uchronimy przed zbędnymi wydatkami

Partnerstwo

Możesz na nas liczyć – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Sprawdź, co mówią nasi Klienci

Panowie z firmy Mishell szybko zlokalizowali źródło wycieku i sprawnie osuszyli moje mieszkanie. Po 2 dniach kuchnia była idealnie sucha. Na pochwałę zasługuje profesjonalizm, życzliwość i fachowość. Bardzo polecam

Filip Kowalczyk z Poznania

Zyskaj pewność i obejrzyj efekt naszej pracy

Osuszanie budynków po zalaniu

Zapewniamy szybkie i skuteczne osuszanie budynków po zalaniu, a konkretnie:

 • – osuszanie murów i elewacji
 • – osuszanie ścian i tynków
 • – osuszanie posadzek
 • – osuszanie izolacji podposadzkowej
 • – osuszanie powierzchni mokrych

Osuszymy Twój problem

Szybko. Skutecznie. W dobrej cenie

Zadzwoń teraz

Osuszanie budynków po zalaniu – Poznań

Szukasz firmy, która wykonuje osuszanie budynków po zalaniu? Gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc niezależnie od źródła i typu awarii oraz powierzchni wycieku. Krótko mówiąc, sprawnie rozwiążemy Twój problem na terenie Poznania oraz całego Województwa Wielkopolskiego. W tym celu wykorzystamy nasze 20-letnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę oraz nowoczesny sprzęt.

Osuszanie po zalaniu – krok po kroku

W pierwszej kolejności przeprowadzimy fachowe i całkowicie bezpłatne oględziny oraz pomiary, aby wybrać optymalną metodę osuszania oraz przedstawić Ci koszty oraz orientacyjny czas usunięcia szkód. Jeśli oferta spełni Twoje oczekiwania szybko i skutecznie osuszymy Twój budynek lub pojedyncze pomieszczenie. Na życzenie pomożemy przygotować dokumentację, protokoły oraz kosztorysy, w celu uzyskania odszkodowania.

Osuszanie po zalaniu – korzyści

Szybko

Strata czasu powoduje coraz więcej szkód, dlatego szybko osuszymy Twój budynek po zalaniu. Dzięki temu unikniesz nerwów i ograniczysz koszty awarii.

 Skutecznie

Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji, ponieważ dotrzymamy terminu i osuszymy Twój budynek lub pomieszczenie tak, jak tego oczekujesz.

Dobre ceny

Zaproponujemy Ci korzystną cenę osuszenia budynku lub pomieszczenia. Wycenę i pomiary wykonamy całkowicie bezpłatnie.

DLA DOMU

Specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniu budynków o dowolnej kubaturze, w tym:

 • Osuszanie domów jednorodzinnych
 • Osuszanie mieszkań
 • Osuszanie pojedynczych pomieszczeń
 • Osuszanie piwnic i strychów
 • Osuszanie garaży

DLA BIZNESU

Oferujemy osuszanie po zalaniu budynków produkcyjnych i użytkowych, w tym:

 • Osuszanie galerii handlowych
 • Osuszanie sklepów i gabinetów
 • Osuszanie parkingów podziemnych
 • Osuszanie pomieszczeń produkcyjnych
 • Osuszanie magazynów

DLA INSTYTUCJI

Zapewniamy osuszanie budynków użyteczności publicznej takich, jak:

 • Osuszanie szkół i przedszkoli
 • Osuszanie szpitali i przychodni
 • Osuszanie urzędów
 • Spółdzielnie mieszkaniowe
 • Wspólnoty mieszkaniowe

Osuszanie po zalaniu – metody

Skuteczność osuszania budynku po zalaniu zależy przede wszystkim od wybranej metody. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz pewność, że właściwie dopasujemy ją do typu awarii w Twoim domu lub firmie.

Osuszacze po zalaniu – kondensacja

Osuszenie po zalaniu metodą kondensacyjną opiera się o proces wykraplania wody z powietrza w wyniku schłodzenia go do tzw. punktu rosy. Wilgotne powietrze zasysane z pomieszczenia przepływa przez wentylator a następnie kierowane jest na parownik gdzie zostaje schłodzone.

Osuszenie po zalaniu metodą kondensacyjną opiera się o proces wykraplania wody z powietrza w wyniku schłodzenia go do tzw. punktu rosy. Wilgotne powietrze zasysane z pomieszczenia przepływa przez wentylator a następnie kierowane jest na parownik gdzie zostaje schłodzone.

W rezultacie następuje skroplenie się wody i zebranie jej w zbiorniku lub odprowadzenie specjalnym przewodem do miejsca odpływu. Kolejnym etapem jest podgrzanie przepływającego powietrza na skraplaczu (nagrzewnica) i kierowanie z powrotem do pomieszczenia.

Osuszanie po zalaniu – adsorpcja

Podstawowym elementem osuszenia po zalaniu technologią adsorpcji jest rotor. Praca tego urządzenia skupia się na obróbce dwóch strumieni powietrza – procesowego i regeneracyjnego. Wilgotne powietrze (procesowe) przepuszczane jest przez środek higroskopijny (silnie pochłaniający wilgoć znajdujący się w rotorze), osuszane i w 1/3 kierowane na zewnątrz urządzenia.

Druga część powietrza zostaje silnie podgrzana, a następnie kierowana do rotora, gdzie służy odparowaniu wody z jego powierzchni. Regeneracja rotora przebiega na bieżąco, co pozwala na ciągłą pracę osuszacza.

Osuszanie po zalaniu – technologia podczerwieni

W tradycyjnych metodach osuszania po zalaniu wykorzystywany jest proces konwekcji powietrza (tzn. ogrzewane jest powietrze, a następnie ono ogrzewa element zawilgocony). Metoda suszenia podczerwienią, polega na absorpcji przez mokrą powierzchnię promieniowania emitowanego z promiennika podczerwieni.

Suszone powłoki pochłaniają promieniowanie do wewnątrz, co powoduje ich rozgrzanie, a tym samym odsychanie. Kształt panelu osuszającego pozwala na pozbycie się wilgoci z miejsc trudno dostępnych tj. ciasnych wnęk, zabudowanych ścian czy ościeżnic drzwiowych i okiennych. Zaletą pracy tych urządzeń jest niski pobór mocy przy wysokiej wydajności.

Osuszanie po zalaniu Poznań – ceny

Zapewniamy skuteczne i szybkie osuszanie w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy korzystne ceny – pomiary i kosztorysy wykonujemy bezpłatnie. Koszt usługi zależy od typu i osuszanych powierzchni. Jesteśmy pewni, że nasza oferta Cię usatysfakcjonuje.

Osuszymy Twój budynek po zalaniu. Działamy? +48 502 567 674;  biuro@mishel.pl