luty 19 2017 0Comment

Historia Osuszania Mishel

Od wielu lat zajmujemy się diagnostyką genezy nadmiaru wilgoci oraz skutecznym usuwaniem jej skutków. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz kompleksową wiedzę na temat osuszania murów i ścian, dzięki czemu zapewniamy usługi najwyższej jakości. Wśród naszych usług znajduje się także lokalizacja wycieków wody. Profesjonalny zespół oraz innowacyjne technologie to bez wątpienia nasze atuty. Głównym obszarem naszego działania jest Poznań. Podejmiemy się także prac po zalaniu na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego. Zapraszamy!

OSUSZANIE
BUDYNKÓW

Osuszanie to proces w którym celem jest pozbycie się nadmiernej wilgoci z określonych miejsc. Obejmuje on osuszanie murów, tynków, powietrza, posadzek oraz różnych powierzchni mokrych.

Firma Mishel proponuje Państwu pomoc w procesie osuszania bazując na doświadczeniu zdobywanym przez wiele lat.

OZONOWANIE,
ODGRZYBIANIE

Ozon to środek dezynfekujący. Jego działanie bakteriobójcze jest 50 razy skuteczniejsze i ponad 3 000 razy szybsze niż chloru.

Ozonowanie sterylizuje pomieszczenie, w którym np. wykonywano osuszanie po zalaniu, przez co całkowicie usuwa pleśń i grzyby, rozwijające się w środowisku o podwyższonej wilgotności.

WYNAJEM
URZĄDZEŃ

Nasza firma zajmuje się wynajmem urządzeń wspomagających osuszanie budynków. Mishel – u nas znajdą Państwo dużą gamą urządzeń specjalistycznych służących do suszenia, nagrzewania, wentylacji magazynów, hal oraz innych pomieszczeń.

W naszej ofercie posiadamy także urządzenia do pow. wielkokubaturowych, nagrzewnice, itp.

POMIARY
WILGOCI

Proces wymaga stałego kontrolowania stopnia zawilgocenia murów czy posadzek.

Decyzja o użyciu danego rodzaju urządzenia wymaga przeprowadzenia pomiarów wstępnych i określenia stopnia zawilgocenia. Wszelkie pomiary, mające na celu usuwanie wilgoci, przeprowadzamy na bieżąco przu użyciu specjalistycznego sprzętu.

LOKALIZACJA
WYCIEKÓW

Lokalizacja wycieków wody stanowi naszą specjalność już od wielu lat. Pozwoliło nam to zdobyć bezcenne doświadczenie i rozwinąć metody, które znacząco podniosły efektywność naszych działań.

W celu potwierdzenia miejsca awarii wykorzystujemy: kamerę termowizyjną, mierniki wilgotności czy geofon.

EKSPERTYZY
SPECJALISTYCZNE

W związku z dużym zainteresowaniem pracą ekspertów budowlanych w zakresie ekspertyz i opinii, oferujemy Państwu usługę mającą na celu pomoc w rozwiązywaniu różnych spraw spornych z zakresu budownictwa.

Służyć temu mają konsultacje z rzeczoznawcą, a także przygotowane przez niego opinie.

Działalność firmy Mishel skupia się na zjawisku wilgoci w kontekście szkód jakich może przysporzyć w budownictwie. Od wielu lat zajmujemy się diagnozowaniem przyczyn nadmiaru wilgoci oraz usuwaniu jej skutków. Doświadczenie oraz wiedza zdobyta podczas wielu realizacji, są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Zadowolenie naszego Klienta jest naszym sukcesem, a kluczem do jego osiągnięcia jest połączenie wiedzy świetnych fachowców z pracą wysokiej klasy sprzętów. Podjęta współpraca z producentami renomowanych urządzeń budowlanych daje nam możliwość wykorzystywania nowoczesnych technologii w przeprowadzanych pracach. Oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie współpracy poczynając od znalezienia problemu po jego rozwiązanie. Prowadzimy działalność na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego.